Değerli ziyaretçilerimiz...

Yaşadığımız yüzyılın bize sunduğu bu sanal ortamlar fırsatıyla da olsa sizlerle buluşmak bizi çok mutlu etmiştir

Firmamız çalışma yaptığı bölgelerde elindeki ürün ve ürün gruplarını en güvenli, en hızlı ve en uygun fiyat politikası ile siz değerli  iş ortaklarımıza ulaştırmak amacıyla 2009 yılının 7. ayında faaliyetlerine başlamıştır. En başta DURACELL ürünleri  olmak üzere PROCTER and GAMBLE ürün yelpazesi içinde bulunan GILLETTE ürün ve ürün çeşitlerine ulaşılmamış tüketici ve satıcı firmalara ulaştırmayı amaç edinmiştir. Bunun yanında EVYAP, COLGATE,HUNCA markalarınıda bünyemizde bulundururak ulaştımız iş ortaklarımızın bu ürünler konusunda ki taleplerine de cevap vermeye çalışmaktayız. 

Üzerimize aldığımız  görevleri yerine getirmek konusunda 'hassasiyeti' hedef olarak belirleyen firmamız çalışma yaptığı bölgelerde ki faaliyetlerini kurulduğu günden beri büyüterek ve geliştirerek iş hayatına devam etmektedir. 

Hızla globalleşen dünyanın, emin adımlarla ve hızla büyüyen ülkesi olan TÜRKİYE de, ismi uluslararası arenada bile çok konuşulan ve artık markalaşan şehri KAYSERİ miz de faaliyet gösteren bir organizasyon olmaktan mutlu, huzurlu ve gururluyuz. Başta ülkemiz olmak üzere şehrimizin ve hemşehrilerimizin daha güzel günlere kavuştuğunu inşallah hep birlikte görmek temennisi içindeyiz. 

Ülkemizin her köşesinde ülkesine ve milletine daha fazla katma değer katmak amacıyla çalışan tüm esnaflarımızın yaşadığı heyecana ortak olmakta ve konuda büyümek, gelişmek ve kurumsallaşmak isteyen bir anlayışa uygun şekilde çalışmaktayız. 

Ne mutlu ki her konuda büyüyen ekonomimizde, büyüyen şehrimizde gün geçtikce artan müşterilemize ulaşmakta,  yaşadığımız yüz yılın artık vazgeçilmezi haline gelen dijital kimliğimizi siz iş ortaklarımıza ve dostlarımıza burada paylaşmaktan gururluyuz. Bu site sayesindesizlere daha hızlı ve daha güvenli ulaşmak sanal da olsa  bir araya gelmek için bu siteyi beğenininze sunuyoruz. Zamanın paha biçilmez hale geldiği, verimli kullanmak konusunda çok hassas olunması gerektiği hepimizce bilinmektedir. Çok kıymetli vaktinizi ayırıpta bize ulaştığınız için minnettarız.

Nice mutlu, huzurlu ve verimli günlerde buluşmak üzere hepinize saygılarımı sunarım...

 

ABDULLAH BÜYÜKMUTLU